Hot girls go to therapy, koska ne tietää, että omasta mielenterveydestä huolehtiminen on kuumempaa kuin mikään muu! 🔥
Me täällä Ainoassa ollaan sitä mieltä, että mielenterveysasioista voi, saa ja pitää puhua niiden oikeilla nimillä ja yhtä suoraan kuin muistakin asioista. Mieli ry:n mukaan vähintään joka viides suomalainen kokee vuoden aikana mielenterveyden häiriön ja joka viides sairastuu elämänsä aikana masennukseen. Meilläkin on tästä kokemusta ja terapiasta myös.
Hot girls go to therapy -glittertarra on meidän tapa sanoa, että ei oo mitään hävettävää. Ja mikä olisi parempi tapa tehostaa tätä viestiä kuin pinkki glitter, niin sen takia tästä tuli tällainen ihanan överin näköinen!
Hot girls go to therapy -glittertarra sopii ihan mihin vaan! Jääkaapin oveen, puhelimen kuoreen, läppäriin, vihkoon, korttiin, pakettiin, vessan seinälle (tiiäthän ne upeet vessat, missä on ihan sikana tarroja ja kaikkia tussilla kirjoitettuja juttuja!), someen, päiväkirjaan, kirjanmerkiksi, kaverille, äidille, anopille ja sun best friend forevörille.
Suunniteltu terapiankin voimin Suomessa ja painettu Ruotsissa.
Jos voimme antaa sulle mielenterveyshaasteiden kanssa kamppailevalle yhden neuvon niin se on se, että hae rohkeasti apua! Voit soittaa esimerkiksi Mieli ry:n 24h auki olevaan Kriisipuhelimeen 09 2525 0111.
Materiaali: glittervinyyli
Koko: 74 mm x 80 mm







Tuotearvioita ei vielä ole.